ورق آلومینیوم کامپوزیت ضد حریق پرمیوم باند

ورق های کامپوزیت ضد حریق FR

(محصول جدید)
ورقهای کامپوزیت  Fire Resistance  (ضد حریق) پرمیوم باند محصول جدیدی است که لایه میانی آن با  هسته معدنی غیر قابل اشتعال ترکیب شده است. این ورق ها از استقامت حریق بسیار بالایی برخوردار هستند که توسط تست حریق   BS 476-7:1997مورد تایید قرار گرفته اند و موفق به اخذ استاندارد از موسسه IQS  انگلستان در تاریخ ۲۹ / ۱۲ / ۲۰۱۳ به شماره ثبت IQS501048 گردیده اند.
این محصول از نوع متریال سازگار با محیط زیست تولید می شود که استقامت بسیار بالایی را در برابر حرارت آتش از خود نشان می دهد و در زمان حادثه آتش سوزی کمترین میزان گاز را در حین شعله ور شدن تولید می کند.
کارخانه پرمیوم باند یکی از کارخانجات  پیشرو در زمینه برنامه ریزی ، مهندسی و تولید نماهای معماری و ارائه راه حل هایی جهت تمام دکوراسیون های طراحی شده داخلی و نماهای معماری فلزی می باشد از این رو انقلابی نوین در صنعت ورق های کامپوزیت FR  ایجاد نموده و ورقهای  FR  با پوشش و ویژگی های NANO/SHINING /HIGH GLOSS (دفع گرد و غبار و رطوبت ، درخشندگی و براقیت فوق العاده)-  D-PE (دابل پلی استر )-SPECIAL (طرح های خاص ازجمله آینه ای ها ،سنگ ، چوب.و..) به بازار ارائه کرده است.
با عنایت به این که بازار ساختمان در ایران نیاز به کالاهایی با خصوصیات خاص و جواب دهی به نیاز و خیال پردازی معماران علاوه بر ایجاد طرح های شگفت انگیز و سبک سازی ساختمان ها ، امنیت بیشتر جهت ساکنین داخل ساختمان را دارد ، ورق های کامپوزیت پرمیوم باند تا حد بسیار زیادی این رویاها را به واقعیت تبدیل کرده است چرا که در مقایسه با برندهای مطرح جهان بویژه به دلیل ترکیب ویژگی های NANO/SHINING /HIGH GLOSS با خصوصیت ضد حریق FR ،گامی بلندتر در صنعت ورقهای کامپوزیت FR  برداشته است.
با توجه به این اصل که دود ناشی از حریق در فضای ساختمان موجب آسیب به ساکنین می شود ، نیاز استفاده از ورق های ضد حریق را بیش از پیش حائز اهمیت  جلوه می نماید . پروژهایی نظیر نمای داخلی سازمان مترو تبریز ، سد کارون ۴ ، ساختمان باران مشهد ، برج الیزه مشهد وبانک ملت مرکزی بوشهر و …… از جمله مکانهایی هستند که به این مهم توجه وافری داشته اند.
شایان ذکر است ، مطابق با استاندارد جهانی ، قیمت ورق های کامپوزیت با ویژگی ضد حریق FR)  ۲۰۰٫۰۰۰) ریال بیشتر از ورق های کامپوزیت معمولی محاسبه میگردد . این در حالی ست که این افزایش قیمت در ورقهای کامپوزیت پرمیوم باند ۷۰٫۰۰۰ ریال اعلام میگردد و دلیل این امر قوی بودن صنعت پتروشیمی ایران و دسترسی مستقیم این کارخانه به صنایع پتروشیمی می باشد.

کاربرد ورق آلومینیوم کامپوزیت ضد حریق FR:

پوشش نمای خارجی با پانزده سال ضمانت ، پوشش نمای داخلی با بیست سال ضمانت ، تعویض نماهای قدیمی ، قابهای پنجره ها ، سر در فروشگاهها ، فریم ها و درب منازل ، ستون ها ، غرفه و استندهای نمایشگاهی ، سقف و پارتیشن بندی…..

 ویژگی ها پرمیوم باند
ضخامت ورق۳mm , 4mm , 5mm , 6mm
پوسته آلومینیوم۰٫۵mm ~ 0.21 mm
آلیاژ آلومینیومAL 3003
وزن ( هر متر مربع )۷٫۰۰KG
هسته معدنیGrade A,B
پوشش رنگ ورقP.V.D.F – KYNAR500 – Microstructure NANO – LUMIFLOAN – FLOUROCARBON – 15 Years RESIN Guarantee
ابعادعرض : Min : 1000mm , Max :1570mmطول : Min : 1000mm , Max : 6000mm

 

ورق کامپوزیت ضد حریق پرمیوم باند