لزوم استفاده از آلومینیوم کامپوزیت در نمای ساختمان

طراحی و اجرای نمای کامپوزیت نمایندگی ها
یه طرح خاص و تک برای نمایندگی تاثیری بسزا در جذب مشتری و رونق ایفا میکنه
طراحی شیک نمای کامپوزیت سردر
ظاهری زیبا از نمای سردر ورودی مغازه ، منزل ، کارخانه و...
طراحی نمای لوکس و مدرن جایگاه سوخت طرح نگار
با ارایه بهترین طرح های نمای پمپ بنزین شاهد رشد کسب و کار خود باشید.
طراحی مدرن نمای کامپوزیت ساختمان اداری
طراحی نمای کامپوزیت مجتمع و برج
ظاهری مشتری پسند و مدرنیته

لزوم استفاده از آلومینیوم کامپوزیت در نمای ساختمان

مقاوم سازی در برابر زلزله در نمای آلومینیوم کامپوزیت:

ایران روی کمربند زلزله واقع شده است و بسیاری از بناها دربرابر زلزله مقاوم نیستند . همچنین امکان تخریب وجود دارد و ساخت مجدد آنها هم عملا امکان پذیر نیست . در شهری مثل تهران با این حجم عظیم ساخت و سازو اجرای نمای ساختمان های مختلف تنها راه حل کمک گرفتن از ورق آلومینیوم کامپوزیت پرمیوم باند و اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت است . به ترتیب الویت می توان اقدام به این کار کرد ابتدا به تقویت پل ها و بیمارستانها و مراکز مهم پرداخت و سپس بتدریج به مقاوم سازی سایر ساز ها ازهمه مهمتر در طراحی نمای ساختمان پرداخت.

در کالیفرنیا دولت سازمانهای مربوطه را مؤظف کرده است که بیمارستانها و ساختمان ها در برابر زلزله تا ۹ ریشتر مقاوم سازند .برای همین استفاده از نمای آلومینیوم کامپوزیت در طراحی نما و اجرای نمای ساختمان ضروریست .

ورق آلومینیوم کامپوزیت در پوشش‌نما،طراحی نما،نمای ساختمان ، سقف‌های کاذب، نرده‌ها و حصارها، درب و پنجره، و… کاربرد دارد. اما به طور جزئی‌تر از موارد مهم مصرف ورق آلومینیوم کامپوزیت پرمیوم باند می‌توان به کامپوزیت آلومینیومی اشاره کرد که شکل‌پذیری بالا و پردازش آسانی دارد و در معرض سرما و گرما به خصوص در نمای ساختمان مسطح باقی می‌ماند. علاوه بر این، مهم‌ترین ویژگی ورق کامپوزیت آلومینیومی ضد حریق بودن آن است.

همچنین استفاده از ورق آلومینیوم کامپوزیت در طراحی نما و اجرای نمای ساختمان به صورت نمای کامپوزیت آلومینیوم بدلیل طول عمر بالا و اینکه نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد در بلند مدت بسیار با صرفه تر است .